Akmenės rajone policijos pareigūnai išgelbėjo leisgyvę stirną

Paieškos forma

Akmenės rajone policijos pareigūnai išgelbėjo leisgyvę stirną

Policija gelbejo stirna

Kovo 7 d., Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnams Vaidai Paulauskienei ir Vitalijui Damskiui patruliuojant kartu su praktikante Gabija Ivanovaite, apie 10.00 val., Akmenės r., Akmenės III kaime, šalia važiuojamosios kelio dalies pastebėta leisgyvė stirna. Supratus, kad laukiniam gyvūnui reikalinga pagalba, pareigūnų ekipažas sustojo padėti.

Sustabdę tarnybinį automobilį ir priėję arčiau, policijos pareigūnai pastebėjo, kad šalia kelio stovinti stirna nebėga nuo žmonių, lenkdama galvą atgal, ji svirduliuoja. „Supratome, kad stirna serga, jai reikalinga specialistų pagalba. Negalėjome jos palikti myriop, tad susisiekėme su vietiniu medžiotoju, kad įvertintų jos būklę“, – apie neeilinę situaciją pasakojo pareigūnė.

Į pagalbą atskubėjus neabejingam medžiotojui ir stirną pristačius į Šiaulių gyvūnų gelbėjimo punktą, buvo nustatyta, kad gyvūnas galimai apsinuodijo rapsais, todėl jai reikalingas specialus gydymas, dėl ko stirna išvežta į Kauną.

Pareigūnai džiaugiasi, kad stirna laiku pateko į specialistų rankas ir tikisi, kad po gydymo ji laimingai galės grįžti atgal į gamtą.

Telšių apskrities vyriausias policijos komisriatas

Palikite atsiliepimą

Jūsų el.pašto adresas nebus rodomas ir naudojamas. Pažymėti laukai yra privalomi.*

To prevent automated spam submissions leave this field empty.