Atokiame kaime Ukmergės r. – šiurpūs radiniai: jauniausiam nusikaltėliui – vos 16 metų

Paieškos forma

Atokiame kaime Ukmergės r. – šiurpūs radiniai: jauniausiam nusikaltėliui – vos 16 metų

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai išsiaiškino grupę asmenų, neteisėtai disponavusių nelegaliais ginklais bei užsiėmusių brakonieriavimu.

Vasario 6 d. buvo sulaikyti keturi asmenys, įtariami neteisėtu disponavimu šaunamaisiais ginklais. Tai Šešuolių bei Deltuvos seniūnijų gyventojai. Jauniausiajam įtariamajam yra 16 metų, taip pat įtarimai pareikšti 18-os, 19-os ir 34-erių metų asmenims. Pareigūnai, atlikę šešias kratas įtariamųjų gyvenamosiose bei negyvenamosiose patalpose, rado nelegaliai laikomus 3 šaunamuosius ginklus, 2 dujinius pistoletus, kastetą, arbaletą ir šaudmenis. Tai pat pas du įtariamuosius buvo rasta keturių stirnų skerdiena bei 4 jau išdorotų stirnų kailiai. Visi keturi įtariami asmenys savaitgaliais dalyvaudavo medžioklėse kaip profesionalūs varovai, tačiau nė vienas leidimo medžioti neturi.

Ukmergės aplinkos apsaugos inspekcijos duomenimis, gamtai buvo padaryta 5 220 eurų žala. Ukmergės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 253 str. 1 d.). Už šią nusikalstamą veiką numatomas areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 7-ojo skyriaus prokurorai.

https://www.lrytas.lt/gamta/fauna/2020/02/11/news/atokiame-kaime-ukmerges-r-siurpus-radiniai-jauniausiam-nusikalteliui-vos-16-metu-13597835/

Palikite atsiliepimą

Jūsų el.pašto adresas nebus rodomas ir naudojamas. Pažymėti laukai yra privalomi.*

To prevent automated spam submissions leave this field empty.