Atsakomybės bandė išvengti pro bokštelio langą išmetęs naktinio matymo priedėlį

Paieškos forma

Atsakomybės bandė išvengti pro bokštelio langą išmetęs naktinio matymo priedėlį

naktinio matymo prietaisas

Panevėžio Gyvosios gamtos apsaugos inspekcija naujuosius metus pradėjo šiurkštaus Medžioklės taisyklių pažeidimo išaiškinimu.

2018 m. sausio 8 d. naktinio reido metu aplinkos apsaugos inspektoriai prie pat Latvijos sienos esančiame miške medžioklės bokštelyje tikrindami medžiotojo L. P. graižtvinį šautuvą įtarė, kad asmuo galėjo medžioti naudojant draudžiamą įrankį – naktinio matymo taikiklį. Pažvelgus pro bokštelio langą, buvo pastebėtas ant žemės gulintis naktinio matymo prietaisas. Uždėjus jį ant L. P. medžioklinio ginklo optinio taikiklio, šis idealiai jam tiko.

Asmeniui surašytas administracinio nusižengimo protokolas už medžioklę draudžiamais medžioklės įrankiais, paimtas graižtvinis šautuvas su optiniu taikikliu ir naktinio matymo priedėliu, termovizorius, prožektorius. Byla perduota nagrinėti Panevėžio apylinkės teismo Pasvalio rūmams.

Asmeniui gresia bauda nuo 600 iki 1700 eurų, teisės medžioti atėmimas nuo vienų iki penkerių metų bei įrankių ir priemonių, naudotų neteisėtoje medžioklėje, konfiskavimas.

Tai jau antras toks per pastaruosius du mėnesius Pasvalio rajone nustatytas neteisėtos medžioklės naudojant naktinio matymo taikiklius atvejis. Byla taip pat perduota nagrinėti Panevėžio apylinkės teismo Pasvalio rūmams.

Prašome būti neabejingiems ir pamačius galimus brakonieriavimo atvejus nedelsiant pranešti trumpuoju numeriu 112 arba tiesiogiai aplinkos apsaugos inspektoriams.


 

Komentarai (5)

Šio medžiotojo bokštelyje nei kvapo nebuvo! Kam rašyti tokias nesamones? Daiktas rastas prie bokštelio, kuriame niekas nesedėjo. Ir daiktas rastas neatsitiktinai. Viskas buvo paruošta iš anksto ir paskambinta. Medžiotojas medžiojo palaukėje ir pats atėjo pas gamtosaugininkus be jokiu draudžiamu medžiokleje priemonių. Žiauru ka rašo ir ka pateikia visuomenei.
Čia kogero jis pats komentarą ir parašė. Visi Pasvalyje žino, kaip jis brakonieriauja. Nėra ko slėpti. Atsibodo pagaliau ir pridavė. Gerai ir padarė. Teisingumas turi būti.
Na va, pagaliau ir įkliuvo, ir dabar nėr kur dėtis, kai subinė dega. Ilgai tempė, manė nieks niekada nepagaus. :)
Atejo pasiimti,nes tas daikciukas nemazai kainuoja.Jokia paslaptis, kad kas turi pinigu naudoja priedelius ir termovizorius.Kiekvienam burelyje tokiu po keleta yra.
Pagaliau prisižaidė, to ir reikėjo tikėtis anksčiau ar vėliau, kad įklius. Vis manė, kad netikrins nieks, negaudys.

Palikite atsiliepimą

Jūsų el.pašto adresas nebus rodomas ir naudojamas. Pažymėti laukai yra privalomi.*

To prevent automated spam submissions leave this field empty.