Neetatiniai aplinkos apsaugos inspektoriai, norintys tęsti šią veiklą, turėtų nepamiršti savo pareigų

Paieškos forma

Neetatiniai aplinkos apsaugos inspektoriai, norintys tęsti šią veiklą, turėtų nepamiršti savo pareigų

pazymejimas

Būti neetatiniu aplinkos apsaugos inspektoriumi – tai ne tik teisė padėti valstybiniams aplinkos apsaugos inspektoriams, vykti į reidus ir saugoti gamtą kartu. Šis statusas asmenims sukuria ir tam tikras pareigas. Viena iš jų – kasmet atsiskaityti už savo veiklą. Priminimas. Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento neetatiniai aplinkos apsaugos inspektoriai iki 2017 m. gruodžio 15 d. turi pateikti departamentui užpildytą neetatinio aplinkos apsaugos inspektoriaus veiklos ataskaitą (formą rasite: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.59F069552DD2/kwPTLxckhP).

Asmenys, norintys, kad neetatinio aplinkos apsaugos inspektoriaus įgalinimai jiems būtų pratęsti, turi apie tai pažymėti ataskaitoje ir pateikti vieną nuotrauką.
Neetatiniams aplinkos apsaugos inspektoriams, nedalyvaujantiems arba neaktyviai dalyvaujantiems aplinkosauginėje veikloje, įgalinimai nepratęsiami ir pakartotinai kreiptis dėl įgalinimų suteikimo jie gali ne anksčiau, kaip po metų.
Asmenys, per 10 darbo dienų nuo informacijos gavimo apie sprendimą nepratęsti įgalinimų, privalo grąžinti pažymėjimus Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamentui. Gavę informaciją apie sprendimą pratęsti įgalinimus, privalo per 10 darbo dienų nuo pažymėjimo galiojimo pabaigos, t. y. iki 2018 m. sausio 15 d. grąžinti seną pažymėjimą Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamentui.

Komentarai (1)

Sveiki norėčiau tapti neatatiniu gamtos apsaugos inspektoriumi. Kokiu duomenų reikia. Esu iš Alytaus raj

Palikite atsiliepimą

Jūsų el.pašto adresas nebus rodomas ir naudojamas. Pažymėti laukai yra privalomi.*

To prevent automated spam submissions leave this field empty.