Pareigūnams geriausia Kalėdų dovana – Jūsų padėka

Paieškos forma

Pareigūnams geriausia Kalėdų dovana – Jūsų padėka

Dovana

Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamente vyko kasmetinis seminaras korupcijos prevencijos tema. Laikotarpis prieš Kalėdas padiktavo ir seminaro temą – šįkart kalbėta apie dovanas pareigūnams ir  tai, kaip dėl jų nepakliūti į keblias situacijas, kad nenukentėtų įstaigos vertybės – sąžiningumas ir skaidrumas – bei nebūtų sumenkintas visuomenės pasitikėjimas visa aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės sistema.

Siekiant sumažinti prielaidas korupcijai atsirasti, Vilniaus RAAD direktorius įsakymu patvirtino Elgesio su dovanomis principų taikymo Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamente rekomendacijas http://vrd.am.lt/VI/index.php#r/510

„Pasirėmėme geruoju Aplinkos ministerijos, Centrinės projektų valdymo agentūros ir kitų įstaigų pavyzdžiu ir šiandien pristatėme departamento politiką dėl elgesio su dovanomis. Šie principai ir  rekomendacijos yra vieši, todėl kviečiame visuomenę susipažinti, o jeigu kam nors bus aktualu – pritaikyti juos savo veikloje. Taip pat tikimės, kad visi su departamento pareigūnais susiduriantys asmenys padės mums šių principų laikytis ir vietoj kalėdinės dovanos tiesiog padėkos už pagalbą“, – sako Vilniaus RAAD direktorius Marius Švaikauskas.

Departamento darbuotojai nepriima dovanų ar kitų paslaugų, jeigu šios dovanos teikiamos darbuotojui dėl Vilniaus RAAD atliekamų funkcijų, nepaisant to, kad darbuotojas, kuriam teikiama dovana, tų funkcijų neatlieka, taip pat neturi reikšmės dovanos įteikimo vieta, laikas ar forma, t. y. tokios dovanos nepriimamos net jeigu teikiamos ir ne darbuotojo darbo metu arba ne Vilniaus RAAD patalpose.

Palikite atsiliepimą

Jūsų el.pašto adresas nebus rodomas ir naudojamas. Pažymėti laukai yra privalomi.*

To prevent automated spam submissions leave this field empty.