PASKAITOS MEDŽIOTOJAMS

Paieškos forma

PASKAITOS MEDŽIOTOJAMS

Smulkus pazeidimai statistika

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcija suorganizavo paskaitas, dėl Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių taikymo aktualiais medžiotojams klausimais, kurios buvo skaitomos Kauno, Kaišiadorių, Jonavos, Raseinių, Jurbarko rajonų medžiotojams.

Pastaraisiais metais vykdant gyvosios gamtos apsaugos kontrolę ir aktyviai tikrinant medžiotojus nustatoma vis daugiau smulkių pažeidimų. Daugiausia Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių pažeidimų yra dėl netinkamai pildomo medžioklės lapo, dėl medžioklėje naudojamo šaunamojo ginklo netinkamo vežiojimo ar nešiojimo, dėl medžioklės su varovais metu medžiotojų nepasibaigus varymui pasitraukimo iš medžioklės vadovo nurodytos vietos - medžiotojų linijos ir kt. Tai paskatino imtis priemonių ir surengti paskaitas, seminarus medžiotojams.

Paskaitų metu medžiotojai buvo supažindinti su Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių pakeitimais, aptarta, kaip reikėtų Medžioklės taisykles taikyti praktikoje. Paskaitų metu didelis dėmesys buvo kreipiamas į dažniausiai nustatomus smulkius pažeidimus medžioklių patikrinimo metu. Paskaitų metu medžiotojai aktyviai dalyvavo diskusijoje ir kėlė rūpimus klausimus. Daugiausia klausimų medžiotojams kilo dėl licencijų medžiojamiesiems gyvūnams žymėti naudojimo, dėl Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių priedų tinkamo pildymo ir kt.

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcija tikisi, kad ši švietėjiška veikla duos teigiamą rezultatą ir ateityje bus nustatoma mažiau smulkių Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių pažeidimų.

Palikite atsiliepimą

Jūsų el.pašto adresas nebus rodomas ir naudojamas. Pažymėti laukai yra privalomi.*

To prevent automated spam submissions leave this field empty.