Pasvalyje vėl neteisėtai vykdyta medžioklė

Paieškos forma

Pasvalyje vėl neteisėtai vykdyta medžioklė

Naktinis matymas

2018 m. sausio 15 d. Pasvalio rajone vėl nustatytas draudžiamos medžioklės atvejis. Asmenys A. P., V. Ch. bei M. P. vykdė draudžiamą medžioklę iš transporto priemonės, taip pat naudojo draudžiamą naudoti naktinio matymo priedėlį prie optinio taikiklio su IR pašvietėju. Tikrinimo metu jį nuėmė ir bandė slėpti automobilyje, tačiau šis planas nepavyko. Uždėjus jį ant vieno iš šioje neteisėtoje medžioklėje dalyvavusio medžiotojo ginklo optinio taikiklio, šis idealiai jam tiko.

Asmenims surašyti administracinio nusižengimo protokolai už medžioklę draudžiamu būdu ir draudžiamais medžioklės įrankiais, paimtas graižtvinis šautuvas su optiniu taikikliu ir naktinio matymo priedėliu, termovizorius.

Byla perduota nagrinėti Panevėžio apylinkės teismo Pasvalio rūmams.  Asmenims gresia atsakomybė nuo 600 iki 1700 eurų, teisės medžioti atėmimas nuo vienų iki penkerių metų bei įrankių ir priemonių, naudotų neteisėtoje medžioklėje, konfiskavimas. 

Visuomenės prašome ir toliau būti neabejingiems ir pamačius galimus brakonieriavimo atvejus nedelsiant pranešti trumpuoju numeriu 112 arba tiesiogiai aplinkos apsaugos inspektoriams.


 

Komentarai (1)

Siuolaikine medziokle,prozektoriai jau praeitis.Jei gerai dirbtu inspektoriai,tai biudzetas pildytusi gerai.nei vienas save gerbiantis medziotojas i miska be naktynio priedelio nebevaziuoja.

Palikite atsiliepimą

Jūsų el.pašto adresas nebus rodomas ir naudojamas. Pažymėti laukai yra privalomi.*

To prevent automated spam submissions leave this field empty.