Rokiškio rajono medžiojamųjų gyvūnų sumedžiojimo limitų nustatymo komisijos sprendimas dėl licencijų skyrimo

Paieškos forma

Rokiškio rajono medžiojamųjų gyvūnų sumedžiojimo limitų nustatymo komisijos sprendimas dėl licencijų skyrimo

Stirninas

Rokiškio rajono agentūroje posėdžiavo Rokiškio rajono medžiojamųjų gyvūnų sumedžiojimo limitų nustatymo komisija. Rajono komisija susideda iš rajono agentūros atstovo – komisijos pirmininko, narių – Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Rokiškio skyriaus 3 atstovų, valstybinių miškų valdytojų interesus atstovaujančio atstovo, privačių miško savininkų atstovo ir privačių žemių savininkų atstovo.

Susirinkimo tikslas - apsvarstyti medžiotojų klubų ir būrelių prašymus dėl sumedžiojimo limitų nustatymo 2018 – 2019 metų medžioklės sezonui. Skirstant limitus buvo atsižvelgta į medžiotojų klubų ir būrelių pateiktus apskaitos duomenis apie praėjusį medžioklės sezoną sumedžiotų atitinkamos rūšies gyvūnų skaičių ir pagal Valstybės įmonės valstybinių miškų urėdijos Rokiškio regioninio padalinio pateiktus duomenis apie elninių žvėrių daromo neigiamo poveikio miškui.

Apsvarsčiusi pateiktus duomenis, komisija nusprendė Rokiškio rajone per 2018 – 2019 metų medžioklės sezoną leisti sumedžioti 149 briedžius, tame skaičiuje - 51 briedžio patiną ir 98 pateles ar jauniklius iki vienerių metų, 341 taurųjį elnią, tame skaičiuje - 87 tauriojo elnio patinus ir 254 tauriojo elnio pateles ar jauniklius iki vienerių metų, 1184 stirnas, tame skaičiuje - 354 stirnos patinus ir 830 stirnos patelių ar jauniklių iki vienerių metų bei 12 danielių. Kol kas danielius Rokiškio rajone medžioja tik medžiotojų klubas „Sartai“, tačiau greitu laiku, danielius medžios ir kiti medžiotojų klubai, kurie į savo medžioklės plotų vienetus taip pat yra įveisę danielių.

Galutinį sprendimą dėl licencijų skyrimo priims Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija.
 

Palikite atsiliepimą

Jūsų el.pašto adresas nebus rodomas ir naudojamas. Pažymėti laukai yra privalomi.*

To prevent automated spam submissions leave this field empty.