RŪŠIŲ RALIS DUBYSOS REGIONINIAME PARKE

Paieškos forma

RŪŠIŲ RALIS DUBYSOS REGIONINIAME PARKE

Rusiu ralis

Paskutinį pavasario savaitgalį (gegužės 25-27 dienomis) Dubysos regioniniame parke, Lyduvėnų miestelio apylinkėse vyks šeštasis Rūšių ralis. Šio renginio metu profesionalų ir gamtos stebėtojų – mėgėjų komandos tyrinėja didelę gamtinę teritoriją ir varžosi tarpusavyje, siekdami surasti ir užfiksuoti kuo daugiau skirtingų faunos ir floros rūšių.

Ralio metu taip pat organizuojamos paskaitos ir mokymai neretai atskleidžia tokių praktinių rūšių pažinimo aspektų, kokių jokiuose vadovėliuose nepavyktų rasti.

Rūšių ralio idėja gimė Punios šile. Čia 2013 metais buvo surengtos ir pirmosios varžytuvės, kurių metu siekta ne tik užfiksuoti kuo daugiau augalų, gyvūnų, grybų karalysčių atstovų, bet ir prisidėti prie geresnio Lietuvos bioįvairovės ištyrimo. 
Per 6 metus buvo identifikuota naujų ir retų rūšių. Šiemet Rūšių ralio sumanytojai pasirinko Dubysos regioninio parko Lyduvėnų apylinkes, kurios pasižymi didele biologine įvairove.

Rūšių ralis: gamtai, tyrinėjantiems mokslininkams, gamtos stebėtojams – mėgėjams, gamtos mokslų studentams. Prisijunk ir Tu! Registruok savo komandą iš 3-5 asmenų el. paštu info@rusiuralis.lt ir pažink savo krašto gamtą!

Daugiau informacijos ir visa renginio programa svetainėje www.rusiuralis.lt  

Palikite atsiliepimą

Jūsų el.pašto adresas nebus rodomas ir naudojamas. Pažymėti laukai yra privalomi.*

To prevent automated spam submissions leave this field empty.