Stiprinama medžioklės kontrolė

Paieškos forma

Stiprinama medžioklės kontrolė

medziokle

Įsibegėjus „didžiajam“ medžioklės sezonui, Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai sustiprino medžioklių kontrolę. Savaitgaliais organizuojamų reidų metu tikrinamos medžiotojų būrelių ir klubų medžioklės varant. Medžioklių su varovais metu svarbu užtikrinti, kad būtų laikomasi saugaus elgesio medžioklės metu reikalavimų.

Galime pasidžiaugti, kad medžioklių su varovais metu Medžioklės taisyklių pažeidimų nėra nustatoma daug. Medžiotojai sąmoningėja, supranta, kad medžioklės taisyklių reikalavimų laikymasis užtikrina saugią medžioklę.


 

Lapkričio mėnesį patikrintos šešių medžiotojų būrelių vykdytos medžioklės varant, viso patikrinti 89 medžiotojai. Reidų metu nustatyti trys pažeidimai: medžiotojai su savimi neturėjo privalomų medžioklės metu dokumentų (leidimo nešiotis ginklą, ginklo pažymėjimo, medžiotojo bilieto), medžioklės vadovas prieš pradedant medžioklę nepatikrino visų dalyvaujančių medžiotojų privalomų turėti dokumentų. Atsakomybė už šiuos medžioklę reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų pažeidimus, numatyta administracinių nusižengimų kodekso 290 str. 1 d. ir užtraukia įspėjimą arba baudą nuo 30 iki 90 eurų.

Medžiotojams norime priminti, kad prieš išvykstant į medžioklę pasitikrintų ar tikrai visi privalomi medžioklės metu dokumentai yra tvarkingi, ar nepamiršo ryškiaspalvės kepurės ar liemenės, o visų svarbiausia, kad medžioklės metu pirmumą teiktų saugiai medžioklei.

Gyventojų prašome būti neabejingiems: matant Medžioklės taisyklių reikalavimų pažeidimus, nedelsiant informuoti Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnus tiesiogiai arba trumpuoju numeriu 112.

Palikite atsiliepimą

Jūsų el.pašto adresas nebus rodomas ir naudojamas. Pažymėti laukai yra privalomi.*

To prevent automated spam submissions leave this field empty.