Tikrinant medžiotojus, Kelmės rajone nustatyta pažeidimų

Paieškos forma

Tikrinant medžiotojus, Kelmės rajone nustatyta pažeidimų

medziotojas

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (ŠRAAD) pareigūnai vykdydami akciją „Medžiok saugiai“ tikrina regiono medžioklės plotus. Kelmės rajone nustatytą pažeidimų. Administracinė atsakomybė gresia trims medžiotojams.

ŠRAAD gyvosios gamtos apsaugos inspekcija savaitgalį tikrino Šiaulių regiono medžioklės plotų vienetus. Kelmės rajone, kur veiklą vykdo medžiotojų klubas „Slanka“, medžioklės plotuose, aplinkosaugininkai pastebėjo, medžiotojo vairuojamą automobilį „Honda CRV“. Automobilio bagažinėje, neužsektame dėkle, buvo užtaisytas šautuvas. Už šį medžioklės taisyklių pažeidimą vairuotojui V.K. surašytas protokolas (ANK 290 str. 1d.).

Tęsdami to paties medžiotojų klubo patikrinimą gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai medžiotoją D.L. užklupo dorojantį sumedžiotą stirną ne pirminėje žvėrių dorojimo aikštelėje, kaip tai numato medžioklės taisyklės ir veterinariniai reikalavimai. Varyminės medžioklės metu sumedžiota stirna jau buvo išdorota, o jos liekanas buvo bandoma sudeginti. Medžiotojui ir medžioklės vadovui, kuris turėjo užtikrinti, kad būtų laikomasi taisyklių surašyti protokolai (ANK 290 str. 1d.) ir bus skirtos nuobaudos.

Administracinių nusižengimų kodeksas už Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių ir (ar) kitų medžioklę reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų pažeidimus, numato įspėjimą arba baudą nuo 30 iki  90 eurų.

Palikite atsiliepimą

Jūsų el.pašto adresas nebus rodomas ir naudojamas. Pažymėti laukai yra privalomi.*

To prevent automated spam submissions leave this field empty.