Voljerų ir aptvarų savininkai privalo pateikti duomenis aplinkosaugininkams

Paieškos forma

Voljerų ir aptvarų savininkai privalo pateikti duomenis aplinkosaugininkams

gyvunai aptvare

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas voljerų ir aptvarų savininkams primena, kad jie iki kitų metų sausio 10 d. privalo pateikti duomenis apie aptvaruose, voljeruose ar kituose statiniuose laikomų laukinių gyvūnų rūšis, skaičių ir žymėjimą. Nepaisantys šio reikalavimo bus tikrinami ir baudžiami.

Lietuvos Respublikos aplinkos ministro ir valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus įsakymo dėl laukinių gyvūnų naudojimo taisyklių patvirtinimo 9 punktas nurodo, kad fiziniai ar juridiniai asmenys, kitos organizacijos, jų atstovybės ir filialai, norintys voljeruose, aptvaruose ar kituose statiniuose laikyti laukinius gyvūnus, privalo gauti leidimą laikyti nelaisvėje laukinius gyvūnus. Bendrosios leidimo sąlygose yra nurodyta, kad leidimo turėtojas privalo kiekvienais metais iki sausio 10 d. raštu arba elektroniniu paštu pateikti Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos savo regiono aplinkos apsaugos departamentui duomenis apie aptvaruose, voljeruose ar kituose statiniuose laikomų laukinių gyvūnų rūšis, skaičių ir žymėjimą.

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos inspekcija įspėja, kad iki sausio 10 d. nepateikę duomenų, nelaisvėje laikantys laukinius gyvūnus bus tikrinami ir baudžiami už leidimo sąlygų nesilaikymą.

Palikite atsiliepimą

Jūsų el.pašto adresas nebus rodomas ir naudojamas. Pažymėti laukai yra privalomi.*

To prevent automated spam submissions leave this field empty.